Witamy Państwa na stronie naszej firmy. Wykonujemy usługi na terenie woj. Kujawsko-Pomorskiego oraz poza granicami kraju. Nasze usługi skierowane są do szerokiej grupy klientów. Nasze prace proponujemy klientom indywidualnym, ale także firmom. Potrafimy wykonać najbardziej skomplikowane zlecenia oraz staramy się podejść do każdego klienta indywidualnie. Zlecenia wykonujemy z pasją i należytą starannością.

Spośród firm, które zajmują się usługami remontowymi wyróżnia nas zespół pracowników, którzy jeśli tylko jest okazja przechodzą różne szkolenia i starają się podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności.

Zajmujemy się takimi pracami jak: szpachlowanie, malowanie, montaż drzwi i okien, układanie paneli podłogowych, sufity podwieszane i ścianki działowe z płyt gk, tapetowanie, wykonywanie zabudów z drewna, hydraulika, elektryka.

Jeśli wybiorą Państwo naszą firmę na pewno sprostamy Państwa oczekiwaniom i będziecie zadowoleni z naszej pracy. Zawsze dla nas liczy się efekt końcowy oraz uśmiech na twarzy klienta.