FOLIE GRZEWCZE
RED SNAKE

System grzewczy Red Snake to niezwykle cienka folia (0,4mm), jej elementem grzejnym jest tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować tylko jako podstawowe źródło ogrzewania, również jako dogrzewanie punktowe (na fragmencie podłogi lub pod wykładziną czy dywanem). Montaż folii w 30 metrowym salonie zajmuje około 3h. Jest to dużo łatwiejsze i tańsze rozwiązanie niż w przypadku tradycyjnej „podłogówki”, które można stosować zarówno na etapie budowy jak i w istniejących budynkach.

Całkowity koszt systemu Red Snake dla domu 120 m2
to 15 000 zł netto*

Serce
 • zdrowie
 • optymalna wilgotność
 • przyjazny alergikom
 • oszczędność
 • tani w inwestycji
 • oszczędny w użytkowaniu
 • super wydajny
Ptaszek
 • komfort
 • bezawaryjny
 • bezobsługowy
 • łatwy w sterowaniu
folia grzewcza

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

BUDOWA FOLII GRZEWCZEJ

 

System ogrzewania podczerwienią Red Snake, zbudowany jest z cienkich warstw, które w połączeniu ze sobą, tworzą niezwykle wytrzymałą i odporną na czynniki zewnętrzne folię grzewczą.

Elementem grzewczym, jest mata karbonowa, której jednorodna struktura grzeje całą swoją powierzchnią. Całość pokryta jest kilkoma warstwami tworzyw sztucznych, co zapobiega dostawaniu się wilgoci, a elektrody miedziane nie ulegają utlenianiu.

Nie występuje żadne spalanie, a co za tym idzie, nie istnieje zagrożenie zatrucia dwutlenkiem węgla, pożaru, czy eksplozji. System grzewczy Red Snake, dzięki zastosowaniu efektu podczerwieni, nie powoduje unoszenia się kurzu, nie wydziela żadnych dźwięków czy wibracji - działanie ogrzewania podczerwienią jest ciche i czyste.

Konstrukcja ogrzewania podczerwienią Red Snake, sprawia iż jest to system bezobsługowy, bez potrzeby konserwacji i serwisów. Brak elementów ruchomych zapewnia wieloletnią żywotność tego systemu.

Budowa folii
Karta techniczna

ALE CO Z TYM PRĄDEM?

ZASKOCZY CIĘ JAK TANIO MOŻESZ OGRZAĆ DOM

System grzewczy Red Snake jest zasilany energią elektryczną, co często rodzi obawy przed kosztami użytkowania go. Mówi się że „ogrzewanie elektryczne jest drogie” co jest prawdą w przypadku ogrzewania konwekcyjnego – opartego o grzejniki ścienne. System Red Snake sprawia, że do zapewnienia Tobie komfortu cieplnego potrzebujesz nawet 60% mniej energii niż systemy konwekcyjne.

Wykres
SPRAWNOŚĆ SYSTEMU TO PONAD 99%

Praktycznie cała energia dostarczana do foli grzewczej jest zamieniana na ciepło.

Termometr
KOMFORT CIEPLNY W NIŻSZEJ TEMPERATURZE

Średnio o 1-4C niższej niż przy zastosowaniu systemu hudraulicznego; każdy 1*C to oszczędność od 8-10%.

Lupa
STEROWANIE Z DOKŁADNOŚCIĄ DO 0,1*C

Bardzo mała bezwładność systemu sprawia, że sterowanie daje dodatkowe oszczędności nawet do 20%.

SPOSÓB MONTAŻU FOLII

INNE METODY MONTAŻU MOŻLIWE PO KONTAKCIE Z DZIAŁEM TECHNICZNYM

Filia Red Snake pod drewnianą podłogą
Filia Red Snake na suficie
Filia Red Snake pod płytkami

Bezpieczeństwo i zdrowie      Serce

 • Badania przeprowadzone na Politechnice Wrocławskiej, pod kierownictwem prof. dr hab. inż. P. Bieńkowskiego, wykazały, że ogrzewanie foliami Red Snake jest całkowicie bezpieczne w zakresie wpływu pola elektromagnetycznego na zdrowie.
 • Folie grzewcze Red Snake spełniają wszelkie rygorystyczne normy bezpieczeństwa UE.
 • Emitowane przez folie Red Snake ciepło w dalekiej podczerwieni pozytywnie wpływa na zdrowie człowieka.

NAJTAŃSZY SYSTEM GRZEWCZY

WYBIERZ ZDROWE I KOMFORTOWE CIEPŁO

 

Co raz więcej ludzi zauważa, iż tradycyjne ogrzewanie konwekcyjne oparte na kaloryferach, instalacji hydraulicznej czy piecach jest nieefektywne w stosunku do technologii obecnej na rynku.

Wbrew powszechnej opinii, ogrzewanie płaszczyznowe oparte na foliach grzewczych okazuje się być dużo tańsze w eksploatacji jaki i w montażu, nawet zważywszy na fakt, iż źródłem ogrzewania jest prąd. To oczywiste, że jednostka energii elektrycznej kosztuje więcej od jednostki gazu – wystarczy jedynie zwrócić uwagę, że do każdego pomieszczenia należy wprowadzić tyle energii cieplnej ile z niego „ucieka”. Dlatego, żeby odczuwać komfort cieplny przy ogrzewaniu konwekcyjnym, tej energii musimy zużyć dużo więcej w zdecydowanie dłuższym odcinku czasu – chociażby ze względu na wentylację (przez którą ciepłe powietrze wydostaje się na zewnątrz). Folie grzewcze emitują podczerwień, najpierw ogrzewa wszelkie obiekty w pomieszczeniu, które wtórnie ogrzewają powietrze.

Innymi słowy, czas i ilość energii wprowadzonej do systemu grzewczego jest kilkakrotnie niższa, co bezpośrednio przekłada się zaró no na rachunek za prąd jak i komfort termiczny, nawet przy niższych temperaturach.

DLACZEGO WARTO?

NASZE SYSTEMY SĄ BEZAWARYJNE

System grzewczy Red Snake to zupełnie nowe podejście do techniki grzewczej. Folia grzewcza z włókna węglowego zalaminowana jest dwoma warstwami twardych foli. Do foli doprowadzane jest bezpośrednio zasilanie, co eliminuje części ruchome, hydraulikę, pompy, zawory i wszelkie inne elementy systemów grzewczych, które prędzej czy później muszą być wymienione na nowe lub naprawiane. Wyłączając uszkodzenia mechaniczne, system grzewczy Red Snake jest bezawaryjny co potwierdzamy 25-letnią gwarancją.
25 lat gwarancji